Warsztaty w eko ogrodzie – barter za paczki

Batererowe warsztaty w ogrodzie w zamian za wiedzę, doświadczenie, nocleg, wyżywienie i paczki żywności (wysyłka inpost)

  • Wydajna uprawa ekologiczna
  • Samowystarczalność
  • Zdrowa żywność
  • Zakładanie ogrodu i sadu
  • Minimalistyczne rozwiązania
  • Contra Permakultura 

    Zapraszam na kilkudniowe barterowe warsztaty gdzie w zamian za fizyczne zaangażowanie oferuję wiedzę, spanie, wyżywienie, oraz zestawy owocowo warzywne z możliwością wysłania paczkomatem inpost w dowolnym terminie.

 

Czego sie dowiesz?

Podpowiem Ci jak najmniej się narobić a mieć duże rezultaty, jak nie popełnić masy błędów, oszczędzić dużo czasu, uniknąć kontuzji i sprawić aby Twoje starania były wydaje i ekonomicznie sensowne.


Posiadam siedmio-letnie doświadczenie z ponad 70 roslinami jadalnymi, kurami i pszczołami oraz ukończone studia SGGW w Warszawie.
Chętnie podzielę się tajnikami, których nie znajdziesz na blogach, w filmach czy poradniakach, a jeśli nawet znajdziesz, to zignorujsze je, bo nie zrozumiesz ich wagi.

 

Jak wyglądają warsztaty?

Moim celem, po zrozumieniu Waszych potrzeb i założeń, jest przedstawie na przykładzie mojego ogrodu i doświadczeń; najprostrzych, najbardziej minimalistycznych, ekologicznych i wydajnych rozwiązań na Wasze potrzeby.


Będzie to mieszanina, ekologii, permakultury, upraw zrównoważonych, zwykłych, wiedzy akademickej i różnych małych sekretów, które wynikają z doświadczenia.


Zaangażuje Was w całodniowe pracę w ogrodzie (zbiory, sadzenie, sianie, pielenie, opieka, sprytne narzedzia itp.) gdzie będę przedstawiał logikę różnych działań i odpowiadał na Wasze pytania.


Ja dam Wam wiedzę, a Wy mi fizyczne zaangażowanie i wsparcie
To jak, wchodzisz w to?

 

 

Rodzaje warsztatów

Nocleg

Oferuję  cztero osobową ogrzewaną elektrycznie przyczepę kempingową, poletko namiotowe oraz okazjonalnie ocieplany domek na drzewie

Gotowanie

We własnym zakresie, często wspólne, z owoców i warzyw z pola. Do dyspozycji w pełni wyposażonea kuchna w altanie.

Prysznic i toaleta

Dostępna w dwóch miejscach na terenie farmy

 

Moje oczekiwania

Chciałbym ugościć osoby pracowite, względnie schludne, faktycznie zainteresowane tematem, chcące się coś nauczyć ale i pomóc.

Najchętniej osoby niepalące