O nas

Nasza migracja z miasta na wieś wynika  z potrzeby zapewnienia sobie pewnego źródła ekologicznej żywności. Jedzenia, które dodaje zdrowia i naturalnie leczy. Praktykujemy uprawę ekologiczną – tworzymy ogród permakulturowy. Bez środków chemicznych, bez pestycydów, herbicydów, fungicydów i innych „cydów”. Bez zbędnej ingerencji w przestrzeń. Mamy sad, pasiekę, pole warzyw, borówkę amerykańską, jagodę kamczacką, porzeczki, maliny, jeżyny, winorośl i inne. Mamy również kury nioski. Ziemia jest plenna a coroczne większe jej zrozumienie pozwala nam uzyskiwać nadwyżki, które mamy na sprzedaż sklepik 

Dominika i Maciek Farma edukacyjna

Maciek

Zgłębiając wiedzę o życiu – czy to na uczelni czy ze szpadlem w ogrodzie, od zawsze zachwyca mnie kompleksowość i doskonałość zjawisk, w ostatnich latach szczególnie ta związana z szeroko pojętą ekologią. Ten entuzjazm – do patrzenia szerzej, głębiej, do zwracania uwagi na Wszech-Życie pragnę przekazać szczególnie dzieciom. Traktuję to jako jedną z istotnych misji mojego życia.

Maciek Dobrosielski

Dominika

Dominika wspiera mnie z każdej strony, a nasze wspólne działania dają wspaniały owoc w postaci zdrowego ogrodu i domu. Moja Luba równie aktywnie promuje zdrowy i ekologiczny tryb życia np. reżyserując serię programów „Naturalnie” („Dzień Dobry TVN”). Jako artystyczna dusza (była skrzypaczka) potrafi w unikalny sposób przekazać innym piękno Ludzi i Natury.

https://dziendobry.tvn.pl/a/czarny-bez-dobry-na-100-chorob-

Nasz ogród